betnano giriş

Betnano’dan Yeni Üyelere Freebet!

Yeni üyeler Betnano bonus ayrıcalıkları ile anında harekete geçebilir ve siteyi yakından incelemeye başlayabilir. Diğer sitelerden farklı olarak yeni üyelerine hem çevrimsiz bonus hem de freebet verdiğini açıklamıştır.
Betnano Yeni Üye Bonusu Nasıl?
Yeni hesap açanlara %75 değerinden çevrim şartsız yatırım bonusu duyurulmuş ve üyelerin yapacakları ilk ödemeler dikkate alınmıştır. Şöyle ki en az 100 TL ve üstünde olan ilk yatırıma dair freebet ayrıcalıklarından yararlanmanız sağlanır. Bunun içim maksimum bet tutarı da 150 TL olarak netlik kazanmıştır.
Hem maç öncesi hem de canlı bahislerde geçerli olan bonusa dair Betnano giriş sayfasından tüm detaylar paylaşılmıştır. Şöyle ki 250 TL’ye kadar çevrim şartsız bonus ve de 150 TL’ye kadar freebet kazanmak adına üyelik şartı öne sürülmüştür. Ardından ise yatırım şartlarına göre ödemelere geçenler kazançlı çıkabilir.
Betnano Freebetler Nasıl Kullanılır?
Kombine kuponlar üzerinden kullanılması gerektiği açıkça belirtilir. Önceliğiniz belirtilen şartları dikkate alarak çevrimlerini tamamlamak olmalıdır. Betnano giriş adresi ile erişim sağlayanlara:
En az 2’li kombine kuponlardan freebet çevrimlerinin gerçekleşmesi gerektiğini belirtir.
Çevrimlerde seçilmesi gereken minimum oran ise 1.80 şeklinde ifade edilir.
Sonuç olarak tüm bu şartlara uygun olan çevrim işlemleri üzerine kazançlı çıkabilir ve çekime geçebilirsiniz. Öyle ki tüm yatırım ile iade promosyonlarından sadece çevrimlerin tamamlanması üzerine kazanç elde edilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu