Genel

Atletico Madrid Teknik Yöneticisi Simeone, Arda Turan’ı ziyaret etti

İSTANBUL (AA) – İspanya’nın Atletico Madrid grubunun teknik yöneticisi Diego Simeone, Eyüpspor Teknik Yöneticisi Arda Turan’ı ziyaret etti.

Arda Turan’ın futbolculuk periyodunda uzun müddet teknik yöneticiliğini yapan dünyaca ünlü teknik adam, İstanbul’u ziyaretinde eski futbolcusunu da unutmadı.

Turan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda, şu sözleri kullandı:

“İnsan hayatı, biriktirdiği anıların toplamı. Kağıt üzerine yazılan muvaffakiyetler ve kalplere yazılan dostluklar. Yıllarca birlikte çalıştık, oyunculuk mesleğimin çok kıymetli başarılarına onunla imza attım. Bugün ailesiyle geldiği İstanbul seyahatinde çok kısıtlı vaktini ayırarak sabah idmanımızda bizleri ziyaret etti Diego Simeone. Kazandığı onlarca muvaffakiyetin temelinde futbola duyduğu inanılmaz sevgi ve dostlarına olan bağlılığı olduğunu bugün bir defa daha gösterdi. Benim ve ekibim için çok büyük sürprizdi. İdman sonunda tüm oyuncuları teker teker tebrik ederek, kalbinin bizlerle olduğunu belirtti. Alandaki tahlilleriyle, taktikleriyle bir deha olan Mister Simeone bugünkü ziyaretiyle kalbinin de ne kadar özel olduğunu bir defa daha gösterdi. Seni seviyorum Mister, seni her vakit sevdim, daima de seveceğim. Çok teşekkür ederim. Hayatımın sonuna kadar hatırlayacağım bu özel an için, dostluğumuz için.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu