betnano giriş

İşte Betnano Arkadaş Bonusu!

Yatırım ile iade promosyonlarını hemen giriş sayfasından duyuran Betnano sadece bunlarla sınırlı kalmaz. Ardından gelen kanka bonusu da arkadaş tavsiyeleri üzerine değerlendirmeye alınabilir.
Betnano Kanka Bonusu Nedir?
Adı üstünde arkadaş tavsiyelerine dair paylaşılır ve diğerleri gibi belli başlı şartlar üzerine kazanırsınız. Betnano giriş sayfasından duyurduğu her bir bonusa ilişkin şartlarını sıralamaya dikkat eder. Aynı durum kanka bonusu için de geçerlidir.
Arkadaşlarınızın siteye yapacakları üyelik ile yatırım işlemlerine karşı kazançlı çıkarsınız. Bunun için herhangi bir sınırlama bulunmaz ve ne kadar çok arkadaş o kadar çok bonus anlamına gelir. Her birinden de ayrı ayrı bonus kazanarak şansınızı ve aynı oranda kazançlarınızı arttırmanız mümkün hale gelir.
Betnano Arkadaş Bonusu Şartları Nelerdir?
Öncelikli şartın üyelik işlemleri olduğu açık durumda. Betnano giriş adresi ile siteyi açanlar üyelik formuna ulaşır ve doldurmaya başlar. Arkadaşlarınızın siteye üyelik üzerine:
İlk yatırımları dikkate alınır ve %20 oranından bonus kazanmanıza izin verilir.
Promosyon en fazla 100 TL olarak hesabınıza tanımlanır.
Geriye ise hesaba tanımlanan hediye bonusun çevrimleri kalır. Bunun için üyelerin 11 katı olacak şekilde çevrim işlemlerine geçmeleri istenir. Slot oyunları için bu değer 40 katına kadar çıkar. Görüldüğü üzere hem sporlar hem de oyunlar için paylaşılır. Sonucunda çevrimleri tamamlayanlar kazançlı çıkar ve bu şekilde çekim işlemlerine geçebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu